Нова CRM від Terrasoft

На початку цього тижня Terrasoft презентували широкому загалу нову платформу BPMonline. Вперше платформу я побачив на партнерській конференції минулого року. Сьогодні вже доступна демо версія BPMonline CRM, спробую описати свої враження та відчуття.

В основі платформи BPMonline покладено концепцію BPM (Business Process Management) та стандарт з опису бізнес процесів – BPMN (Business Process Modeling Notation). Платформа використовує технології SOA та RIA, стандарти й протоколи HTML, AJAX, Silverlight та інше.

Система буде розповсюджуватися по моделі SaaS та коштуватиме 250 Евро в рік за 1 користувача. На разі у мене виникають сумніви: скільки підприємств (наших клієнтів) в сегменті SMB довірятимуть свої бізнесові данні комусь та ще й за це викладати 250 Евро за одного працівника!? Ваші думки?

Перейдемо до інтерфейсу системи. Все працює у браузері! Для нового (в плані Terrasoft) користувача інтерфейс — це складна тема, без підготовки так просто не зможеш розібратися. Проте тим, хто вже відчув усі переваги Terrasoft 3.х — тут почуватимуть себе як дома 🙂
Додано багато такого, чого нема в 3.х, проте, про що ми так давно мріяли:

BPMonline: Контрагенти
BPMonline: Контрагенти

Слід відмітити: декілька швидких фільтрів, швидкий перегляд даних, швидкий пошук по іншим розділам, можливість виводити в реєстр та шукати по взаємопов’язаним даним… Та багато іншого… швидкого!

Звіти, нарешті, поділено на друковані форми:

BPMonline: Звіти
BPMonline: Звіти

та аналітику і графіки:

BPMonline: Аналітика
BPMonline: Аналітика

Потреба в пакеті MS Office тут відпала.

Також цікавим є розділ «Активність» куди зібрано все: Задачі, Дзвінки та Листування. Під кожну активність розроблено окреме вікно редагування зі своїми полями. Є можливість налаштувати SMTP для відправлення пошту, а ось отримати пошту без MS Outlook Вам поки що не вдасться 🙁

BPMonline: Активність
BPMonline: Активність

Дуже цікавим є розділ «Єдине вікно», яке створено для продавця. Тут є все необхідне, можна працювати не виходячи в інші розділи, тим паче, що в карточки тепер винесені всі деталі:

BPMonline: Єдине вікно
BPMonline: Єдине вікно

На жаль, поки що це вікно Ви ніяк змінити не можете.

Старі добрі «Підсумки» мало чим змінилися:

BPMonline: Підсумки
BPMonline: Підсумки

На завершення найважливіше, оскільки BPM — це процеси, в кожному розділі можна побачити велику кнопку з можливістю стартувати процес. Дуже сподобався сам конструктор процесів, проте, потрібно більше часу на вивчення.

BPMonline: BPMN
BPMonline: BPMN

Загалом до платформи лише позитивні враження. Тимчасові проблеми з швидкодією, думаю, будуть вирішенні (привіт Сергію). Мене не залишає думка, що для ринку України (саме SMB сегменту) це ще рано та дорого… Що ж, поглянемо як воно піде!

Мої найщиріші вітання усій команді розробників!!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.