4 світлини звичайного дня: 18-20.06.2012.

  1. Сьогодні все не так: світлини лише 3, а дня аж 3! Більше того, пункт 2 буде розширений ще однією картинкою… А все те, що це було впровадження Донецького Державного Контакт-центру, як один день 🙂 За платформу обрав Oktell Call-центр.
  2. Замовник підключив лінію ISDN PRI від Укртелекому для організації гарячої лінії 0-800. У якості обладнання я обрав Агат UX-5111, багато позитивного читав про цей пристрій, ось вперше зіткнувся з ним. Задача проста — підключити E1 по SIP до Oktell. Що з цього вийшло — дивіться нижче…
  3. Умови налаштування — спартанські! Ремонт у приміщені, шафу ще не привезли, відкриття через тиждень… Налаштовував усе в коридорі, буквально на колінах 🙂

  1. Підключити E1 до Агат UX-5111 виявилось не так і просто. Читаю документацію… Бачу картинку з 8 жильним кабелем і думаю про RJ45. Ось вони TX та RX, в Укртелекома 1,2,4 і 5… Будемо робити кабель.
  2. Зазирнув у конфігуратор Агат, перша несподіванка — TX та RX протилежні ніж у документації… Що ж, буває…
  3. В тому ж таки конфігураторі чомусь вказано RJ11!!! Це ж лише 4 жили! Як може бути 3,4,5 і 6?
  4. Дивлюсь на фізичній порт — RJ12. На тобі! Це ще веселіше 🙂 Починаю робити кабель RJ12 в RJ45 — проте лінк так і не піднявся 🙁 Промучився довго, проте, одна добра людина підказала, я спробував — посунути усе на -1! Все запрацювало!!! Що маємо у результатів? В Агат UX-5111 для підключення E1 використовується RJ12 конектор та 3,4 — це RX, а 2,5 — TX! Ось такі справи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.