Послуга VegaPhone

Вам необхідно підключити прямий номер через Інтрернет? Ви знаходитесь в Києві, Борисполі, Вишневому, Севастополі, Сімферополі, Ялті, Євпаторії, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Кривому Розі, Новомосковську, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Маріуполі, Донецьку, Львові, Тернополі та Івано-Франківську? У Вас є телефони IP.Matika чи Skypemate або PBX Oktell?
Тоді ця послуга для Вас:

Послуга IP-телефонії VegaPhone дозволяє здійснювати телефонні дзвінки через мережу Інтернет. Користувачі послуги можуть користуватися міським номером телефону від Vega, не відриваючись від роботи на комп’ютері і не використовуючи додаткового обладнання телефонії.

Абонент VegaPhone отримує прямий міський номер телефону Vega, за допомогою якого можна здійснювати міські, міжнародні, міжміські і мобільні дзвінки, а також отримувати вхідні дзвінки з будь-яких номерів.

Вам сподобаються:

  • Прямий міський номер від Vega, що працює через мережу будь-якого провайдера — завжди з Вами, скрізь, де є доступ до мережі Інтернет!
  • Можливість дзвонити, не відриваючись від роботи на комп’ютері;
  • Тарифікація міжнародних дзвінків — за тарифами послуги «Альтернатива» (у 2-3 рази дешевше за звичайні тарифи операторів фіксованого і мобільного зв’язку);
  • Вартість підключення послуги VegaPhone — всього 1 гривня!
  • Можливість безкоштовного тестування послуги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.