Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

Р І Ш Е Н Н Я  № 6

18 лютого 2010 року                                                   місто Київ

Розглянувши документи та матеріали з висновками спеціалістів апарату Національної комісії, підготовлені на виконання доручень Першого віце-прем’єр-міністра України Турчинова О.В. від 23.11.2009 № 66545/1/1-09 та 23.11.2009 № 66220/1/1-09 до звернення народних депутатів України Кульчинського М.Г. від 19.11.2009 № 0-19-11ВР та Князевича Р.П. від 17.11.2009 № 0-17-11ВР щодо відповідності вимогам чинного законодавства у сфері захисту суспільної моралі відеофільмів «Шлендры открывают сезон», «Сезон больших сисек», «Забавы свингеров», «Максимум оргазма», «Порно-вечеринка», «Порно-жадина», «Пышногрудые хозяйки», «Сексуальный переполох», «Ненасытные желания», які містяться на наданих ТОВ НВП «Віккон Плюс» дисках для лазерних систем зчитування формату DVD, а також висновок головного сексопатолога Міністерства охорони здоров’я України, доктора медичних наук, професора Горпинченка І.І., який надійшов до Національної комісії 24.12.2009 за вх. № 1511/5.1-07/1, Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі

В И Р І Ш И Л А:


1.     Інформацію Голови Національної комісії Костицького В.В. прийняти до відома.

2.     Надати копії примірників відеофільмів «Шлендры открывают сезон», «Сезон больших сисек», «Забавы свингеров», «Максимум оргазма», «Порно-вечеринка», «Порно-жадина», «Пышногрудые хозяйки», «Сексуальный переполох», «Ненасытные желания» членам Національної комісії для ознайомлення.

3.     Розглянути питання на одному з чергових засідань Національної комісії за участю головного сексопатолога Міністерства охорони здоров’я України, доктора медичних наук, професора Горпинченка І.І.

4.     Про прийняте рішення поінформувати Голову Верховної Ради України Литвина В.М., Першого віце-прем’єр-міністра України Турчинова О.В., народних депутатів України Кульчинського М.Г. та Князевича Р.П.

Голова

Національної експертної

комісії  України з питань захисту

суспільної моралі                                        В.В. Костицький

4 комментария on "Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі"


  1. Улыбнуло не по-детски. ))) Тяжела и неказиста жизнь обычного юриста. ))) Сколько же желающих попасть на такую нелегкую работу? )))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.